opinie

Opinie

 • Treningi z Martą to czysta przyjemność. Trenujemy razem od kilku miesięcy i dzięki kompleksowemu podejściu, ćwiczeniom dostosowanym do moich schorzeń, głownie stretchingowi kręgosłupa jestem w stanie normalnie funkcjonować ciesząc się równocześnie dobrą kondycją. Polecam!

  Maciej
 • Trenuję z Martą ponad pół roku. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ znacznie poprawiła się moja figura i kondycja fizyczna. Po okresie 3 miesięcy zgubiłam prawie 10 cm w pasie. Polecam serdecznie.

  Marcelina
 • Moja przygoda z treningami z Panią Martą zaczęła się po ciąży, w której znacznie przybrałam na wadze... Dzięki kompleksowemu podejściu, rozpisaniu diety i różnorodnym ćwiczeniom udało mi się odzyskać figurę sprzed ciąży a co ważniejsze, siłę i witalność. Serdecznie polecam!

  Katarzyna
 • Ćwiczyć z Martą zaczęłam przed wakacjami, żeby mieć ładną sylwetkę do bikini. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, na plaży prezentowałam się fantastycznie! Dzięki treningowi z Martą moja figura nabrała jędrności i pięknych, smukłych kształtów, tak obecnie pożądanych przez wszystkie kobiety. Treningi z Martą charakteryzują się dużą skutecznością ze względu na ćwiczenia do potrzeb i oczekiwań klienta. Polecam serdecznie!

  Mariola